Návod k použití: Není-li u povídky samostatně rozepsáno kdy se jaká část příběhu odehrává, pak vždy normálně píšeme současnost, kurzívou píšeme myšlenky, vzpomínky a minulost!!


..

Design

14. května 2013 v 22:35 | Blackfight


Takže máme nový design. Marcelka chtěla něco optimistického, tak jsem tam dala holku co si vystřeluje mozek. Error. :D Každopádně je to moje práce, akorát obrázky jsem pochopitelně nekreslila :D
Tak doufám že se líbí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irene Irene | 15. května 2013 v 2:05 | Reagovat

WOW O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O Mazec! jsem koukala a furt nic a teď prásk! Ten vrch je výstižnej a baba na kraji... připomíná mi sněhurku- cosi jako"...Skin white as snow, hair black as raven, lips crimson as blood..."
líbí se mi
hele dneska jsem jela dvacet minut na Tabulák k babičce, deset minut od ní n náměstí hrdinů a zpátky deset tramvají....za tu dobu jsem viděla snad deset na černo obarvených, sestříhaných holek od 13 do 20 v černejch legínách a balerínách s dlouhým, úzkým trikem přetahnutym přes zadek.... všechny vypadaly úplně stejně.... a pak tam já ve volnejch teplákách s adidas pruhem a v bavlněným triku.......... jsem si přišla....fresh, víš co myslím. Poslední dobou, když se podívám na holky svýho věku, tak si přijdu, že jsem ožralá a vidím ne jen dvojitě ale i mnohonásobně.... :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Lay by Carmen